Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Obsł. klientów hurtowych

[email protected] ☎ 508 496 705

Tomaszów Mazowiecki

Profile ocynkowane prostokątne

Profile ocynkowane prostokątne

Hurtownia stali i profili ocynkowanych oferuje profile ocynkowane prostokątne, kwadratowe oraz profile ocynkowane ogniowo. W ofercie znajdują się profile ocynkowane ze szwem napylanym oraz ze szwem nienapylanym.

Profile ocynkowane wykorzystywane są wszędzie tam gdzie wymagana jest podwyższona trwałość oraz odporność na korozję i warunki atmosferyczne. Wszystkie konstrukcje zewnętrzne np. słupki ogrodzeniowe, ogrodzenia lub bramy wykonywane są właśnie z profili ocynkowanych.

Przejdź do oferty Otrzymaj bezpłatną wycenę

Profile ocynkowane prostokątne

Idealnie nadają się jako przęsła do płotów.

Profile ocynkowane kwadratowe

Doskonały materiał na słupki ogrodzeniowe.

Profile ocynkowane ogniowo

Charakteryzują się dużą wytrzymałością.

Wypełnienie formularza nie zobowiązuje do zakupu - otrzymasz tylko wstępną wycenę na maila.

Podaj nazwę miejscowości, z której piszesz w celu przekazania zapytania do odpowiedniego działu!

Wypełnij formularz i otrzymaj bezpłatną wycenę

Profile ocynkowane - pewny materiał na trwałe ogrodzenia.

Profile wykonane z blachy ocynkowanej są najczęściej wykorzystywanym materiałem przy budowie wszelkiego rodzaju ogrodzeń. Najpopularniejszy rozmiar profili wybierany na słupki to 60x40 ze ścianką o grubości 2 mm. W naszej ofercie znajdziesz sztangi 5 i 6 metrowe, jednak sprzedajemy również gotowe słupki ogrodzeniowe o wymiarach 60x40x2,0 mm w samym ocynku lub w kolorze.

Skoro materiał na słupki jest już wybrany, teraz czas zająć się przęsłami ogrodzeniowymi. Przez ostatni okres niemal wszędzie można spotkać ogrodzenia wykonane z poprzecznie ułożonych profili ocynkowanych. Najbardziej popularnym rozmiarem jest 120x20 ze ścianką 2 mm ale dzięki różnym rozmiarom profili oraz możliwości ich pomalowania, możemy stworzyć bardzo ciekawe ogrodzenie. Dzięki temu nawet jeśli Twój sąsiad też wybierze profile ocynkowane to i tak będziesz miał innego ogrodzenie od niego! ;)

Ceowniki ocynkowane – idealne uzupełnienie konstrukcji ogrodzenia.

Skoro mamy już słupki i przęsła ogrodzeniowe to pozostaje nam tylko montaż. Najprostszym i najtrwalszym sposobem, będzie przykręcenie ceownika do słupka i następnie wsunięcie profili ocynkowanych i przynitowanie ich w odpowiednich odległościach. Jeśli chcesz otrzymać ofertę na ceowniki ocynkowane to Skontaktuj się z nami.

Profil ocynkowany stalowy kwadratowy i prostokątny

.

Hurtownia stali Ulamex posiada w stałej sprzedaży profile z blachy ocynkowanej (Z140, Z275, szef napylany i nienapylany) oraz ocynkowane ogniowo. Ocynk zapewnia długotrwałą i niezawodną ochronę przed korozją. Profile ocynkowane oferowane przez nas są w I gatunku. Profile takie wykorzystywane są w budownictwie przy konstrukcjach metalowych, ale najczęściej wykorzystuję się jako słupki ogrodzeniowe. Zapraszamy do współpracy producentów i montażystów ogrodzeń.

Profil ocynkowany - zamów je u nas

Nasza dogodna lokalizacja koło trasy S8 umożliwi łatwy dojazd dla naszych klientów, którzy na miejscu mogą zaopatrzyć się nie tylko w profile ocynkowane ale także jeden z ponad 25000 towarów dostępnych w naszym katalogu z takich działów jak stal czarna, stal kwasoodporna i aluminium, market narzędziowo-metalowy.Możemy również zaoferować transport własnym taborem gratis w promieniu 100 km od naszej siedziby lub wysyłkę paletową.
Więcej o naszej firmie dowiesz się w zakładce O nas. lub pod numer telefonu ☎ 508 496 705

Sprawdź jak do nas dojechać

Witryna stworzona na platformie