Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Obsł. klientów hurtowych

[email protected] ☎ 508 496 705

Tomaszów Mazowiecki

Poliwęglan komorowy

Poliwęglan komorowy zastosowanie
Poliwęglan komorowy kolorowany

Poliwęglan komorowy - budowa

Typowe arkusze mają 2,1 metra szerokości na 6 metrów długości lub 2,1 metra szerokości na 7 metrów długości (dla większych grubości wymiary mogę być inne). Poliwęglan komorowy produkowany jest metodą ekstruzji z granulatu poliwęglanowego. Zbudowany jest z równoległych do siebie położonych komór z poliwęglanu, budowa taka daje znakomite parametry izolacyjne.
W trakcie projektowania konstrukcji należy uwzględnić ułożenie komór tak by odprowadzany był nadmiar pary wodnej i samej wody. Zakończenia płyt z poliwęglanu komorowego należy zabezpieczyć taśmami samoprzylepnymi, chroni to przed brudem i owadami.

Poliwęglan komorowy - oferta

W ofercie firmy Ulamex, znajdą Państwo poliwęglan komorowy o grubości płyty 4 mm, 6 mm, 8 mm, i wielokomorwy 10 mm, 16 mm, 25 mm, poliwęglan lity oraz plexi
Dodatkowo oprócz poliwęglanu komorowego mogą Państwo u nas zamówić akcesoria potrzebne do montażu. Wykaz dostępnych płyt z poliwęglanu komorowego razem z akcesoriami znajdą Państwo w pliku pdf.
Poliwęglan komorowy - oferta

Istnieje możliwość cięcia pod konkretny wymiar.

Towar w niestandardowych rozmiarach i kolorach dostępny na zamówienie.
Poliwęglan komorowy przezroczysty

Poliwęglan komorowy - zamów go u nas

Nasza dogodna lokalizacjia koło trasy S8 umożliwi łatwy dojazd dla naszych klientów, którzy na miejscu mogą zaopatrzyć się nie tylko w poliwęglan komorowy ale także jeden z ponad 25000 towarów dostępnych w naszym katalogu z takich działów jak stal czarna, stal kwasoodporna i aluminium, market narzędziowo-metalowy.Możemy również zaoferować transport własnym taborem gratis w promieniu 100 km od naszej siedziby.

Więcej o naszej firmie dowiesz się w zakładce O nas. lub pod numer telefonu ☎ 698-040-115

Sprawdź jak dojechać

Otrzymaj bezpłatną wycenę

Witryna stworzona na platformie