Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

lider w branży
profili ocynkowanych

Poliwęglan komorowy


Poliwęglan komorowy zastosowanie
Poliwęglan komorowy kolorowany

Poliwęglan komorowy - budowa

Typowe arkusze mają 2,1 metra szerokości na 6 metrów długości lub 2,1 metra szerokości na 7 metrów długości (dla większych grubości wymiary mogę być inne). Poliwęglan komorowy produkowany jest metodą ekstruzji z granulatu poliwęglanowego. Zbudowany jest z równoległych do siebie położonych komór z poliwęglanu, budowa taka daje znakomite parametry izolacyjne.
W trakcie projektowania konstrukcji należy uwzględnić ułożenie komór tak by odprowadzany był nadmiar pary wodnej i samej wody. Zakończenia płyt z poliwęglanu komorowego należy zabezpieczyć taśmami samoprzylepnymi, chroni to przed brudem i owadami.

Poliwęglan komorowy - oferta

W ofercie firmy Ulamex, znajdą Państwo poliwęglan komorowy o grubości płyty 4 mm, 6 mm, 8 mm, i wielokomorwy 10 mm, 16 mm, 25 mm, poliwęglan lity oraz plexi
Dodatkowo oprócz poliwęglanu komorowego mogą Państwo u nas zamówić akcesoria potrzebne do montażu. Wykaz dostępnych płyt z poliwęglanu komorowego razem z akcesoriami znajdą Państwo w pliku pdf.
Poliwęglan komorowy - oferta

Istnieje możliwość cięcia pod konkretny wymiar.

Towar w niestandardowych rozmiarach i kolorach dostępny na zamówienie.
Poliwęglan komorowy przezroczysty
Witryna stworzona na platformie