Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

lider w branży
profili ocynkowanych

Ulamex – Hurtownia stali czarnej – Ogrodzenia i artykuły metalowe – Stal kwasoodporna i aluminium – Poliwęglan komorowy i lity

Firma Ulamex jest hurtownią stali czarnej, ogrodzeń i artykułów metalowych oraz wyrobów ze stali kwasoodpornej i aluminium. Siedziba firmy znajduje się w centralnej Polsce jednak zasięg działań już dawno wykroczył poza granice Państwa Polskiego. Aktualnie firma rozwija gałęzie swojej sprzedaży na terenie Rumunii. Oferujemy panele ogrodzeniowe, siatki ogrodzeniowe, profile ocynkowane i wiele innych artykułów do montażu ogrodzenia.

Oferta wyrobów ze stali czarnej – blachy stalowe, dwuteowniki, stal zbrojeniowa.

Hurtownia stali czarnej Ulamex oferuje swoim klientom blachy stalowe w gatunkach S235-S355. W naszej ofercie znajdziecie również blachy trudnościeralne typu HARDOX.

Firmy konstrukcyjne mogą otrzymać od nas bezpłatną wycenę na dwuteowniki typu IPN, IPE, HEB i HEA. Dodatkowo w ofercie znajdują się profile stalowe, ceowniki oraz kątowniki, które z pewnością znajdą swoje zastosowanie podczas budowania złożonych konstrukcji. Współpracując z firmami konstrukcyjnymi zapewniamy stałe zaopatrzenie w wysokiej jakości produkty dzięki czemu nasi klienci budują solidną grupę swoich stałych zleceniodawców i znacząco poprawiają swój wizerunek w branży.

Hurtownia Ulamex posiada szeroki asortyment stali zbrojeniowej. Firmy budowlane nieprzerwanie zaopatrują się u nas w stal żebrowaną oraz gładką do budowy wszelkiego rodzaju zbrojeń. Dodatkowo mogą one od razu zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne artykuły potrzebne przy budowach domów i innych budynków użytkowych. Firma Ulamex umożliwia klientom zakup wszystkich potrzebnych artykułów w jednym miejscu tak aby nie tracić cennego czasu na kompletowanie narzędzi oraz towaru niezbędnych do rozpoczęcia pracy.

Ogrodzenia, panele ogrodzeniowe oraz artykuły metalowe.

Kolejnym działem znajdującym się w hurtowni stali Ulamex są ogrodzenia i artykuły metalowe. Idąc z duchem czasu nasza firma oferuje klientom łatwe w montażu, trwałe i jednocześnie dające duże możliwości Panele ogrodzeniowe. Dzięki nim możecie zbudować oryginalne ogrodzenie posesji, które przy odrobinie pielęgnacji zachowa swój pierwotny wygląd przez wiele lat. Obecnie firma Ulamex zaopatruje bardzo wielu wykonawców ogrodzeń nie tylko na terenie województwa łódzkiego ale również w całej Polsce. Obecnie zakres działań firmy poszerzany jest na teren Rumunii oraz innych miast Europy. Oprócz współpracy z wykonawcami ogrodzeń jesteśmy stałym dostawcą paneli ogrodzeniowych do bardzo znanych firm handlowych, dzięki czemu możecie kupić nasze artykuły w swoim miastach.

Hurtownia stali Ulamex w swojej ofercie posiada panele ogrodzeniowe ocynkowane malowane oraz w samym ocynku. Dostępne kolory paneli ogrodzeniowych to grafit (RAL7016), zielony (RAL6005), brąz (RAL8017), czarny (RAL9005). Nasze panele ogrodzeniowe wykonane są z drutów o średnicy 4 milimetry oraz 5 milimetrów. Standardowa długość panelu to 2500 mm, natomiast wysokości jakie możemy Państwu zaoferować to 1230 mm, 1530 mm, 1730 mm oraz 2030 mm. Jeśli potrzebują Państwo paneli ogrodzeniowych w innych wysokościach postaramy się zrealizować Państwa prośbę pod specjalne zamówienie.

Stal kwasoodporna i aluminium – profile kwasoodporne, kątowniki kwasoodporne, kształtowniki aluminiowe, balustrady, blachy ryflowane.

W Hurtowni stali Ulamex znajduje się dział zajmujący się sprzedażą artykułów ze stali kwasoodpornej oraz aluminium. Produkty ze stali kwasoodpornej często znajdują swoje zastosowanie podczas konstrukcji zewnętrznych. Profile kwasoodporne oraz inne kształtowniki ze stali kwasoodpornej charakteryzują się wysoką odpornością na działanie czynników zewnętrznych.

Hurtownia Ulamex współpracuje z szerokim gronem wykonawców balustrad kwasoodpornych zarówno wykonanych z profili kwasoodpornych kwadratowych jak i rur kwasoodpornych. Dodatkowo w sprzedaży posiadamy wszystkie niezbędne akcesoria do montażu barierek i balustrad. W ofercie są również balustrady z szybą. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się nasze blachy ryflowane. Dostarczamy je zarówno klientom hurtowym jak i detalicznym. Wykonanie blach ze stali nierdzewnej poszerza znacząco możliwości jej użytkowania. Tłoczenia zastosowane w blachach ryflowanych mają charakter antypoślizgowy. Często jednak blachy ryflowane wykorzystywane są dekoracyjnie jako materiał wykończeniowy.

Poliwęglan komorowy – idealny materiał na zadaszenie

Hurtownia stali Ulamex poszerzyła swoją ofertę o poliwęglan komorowy i lity. Czym on jest dowiesz się z tekstu o Poliwęglanie komorowym. Jest on wykorzystywany między innymi do budowy tzw. Daszków z poliwęglanu. Daszki z poliwęglanu to nic innego jak zadaszenia nad klatkami w bloku czy drzwiami. Poliwęglan jednak ma dużo szersze zastosowanie. Służy on często do budowy ścian hali czy przystanków. Agencje reklamowe używają go podczas budowy billboardów. Poliwęglan komorowy może mieć bardzo różnorodną budowę. Im grubszy tym więcej wariantów poliwęglanu występuje. W ofercie firmy Ulamex znajdą Państwo poliwęglan dymiony, barwiony oraz przezroczysty.

Hurtownia stali Ulamex – wysoka jakość na dobrych warunkach

Celem hurtowni stali Ulamex jest współpraca z firmami handlowymi oraz wykonawcami. Na dziale z wyrobami ze stali czarnej swoje zapotrzebowanie uzupełnią firmy konstrukcyjne. Bardzo serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Cenimy sobie uczciwość, terminowość i współpracę na wysokim poziomie.

Witryna stworzona na platformie