Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

KLIENCI HURTOWI

[email protected]

Tomaszów Mazowiecki

Pn-Pt: 7:00-16:00||Sob: 7:00-13:00

Stal kwasoodporna i aluminium

[email protected]

44-7-109-103

Nasze produkty przeznaczone są dla ludzi, którzy ufają specjalistom i uczą się od nich. Skupiamy się na ludziach, którzy chcą cieszyć się dobrą opinią wśród swoich klientów. Obiecujemy, że to co robimy pozwoli Ci zbudować solidną grupę stałych konsumentów.

Stal kwasoodporna (kwasówka)

Jest to stal, która jest odporna na korozję atmosferyczną oraz na korozyjne działanie kwasów. Najpopularniejsze wyroby ze stali nierdzewnej jakie możemy spotkać to m.in.: profile kwasoodporne, płaskowniki kwasoodporne oraz kształtowniki kwasoodporne i blachy kwasoodporne.

Stal nierdzewna jest bardzo trwałym oraz bardzo praktycznym materiałem. Jej wygląd nie zmienia się przez wiele lat. Do tego jest bardzo estetyczna, dzięki czemu jest chętnie wykorzystywana przez architektów i dekoratorów wnętrz.

Wyroby ze stali kwasoodpornej wykorzystuje się do budowy instalacji przemysłowych oraz zbiorników kwasoodpornych. Można ją stosować zarówno w niskich jak i w wysokich temperaturach. Praktycznie wszystkie konstrukcje z przemysłu chemicznego wykonane są ze stali kwasoodpornej.

Witryna stworzona na platformie