Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

lider w branży
profili ocynkowanych

Blog - Ulamex - Hurtownia stali, ogrodzenia, poliwęglan komorowy


Profile aluminiowe konstrukcyjne

Profile aluminiowe - uniwersalne elementy konstrukcyjno-ozdobne.

Co sprawia, że są tak rozchwytywane?

Profile z aluminium dzięki swojej lekkości, przekonują coraz większą rzeszę firm wykonawczych, aby postawić właśnie na nie. Mimo niewielkiej masy, ich wytrzymałość jest bardzo duża. Stosuje się je w budownictwie, przemyślę spożywczym a nawet w elementach dekoracyjnych. Aluminium jest bardzo estetycznym elementem. Dodatkowo bardzo łatwo poddaje się obróbce. Wielu architektów i projektantów wykorzystuje właśnie elementy aluminiowe podczas projektowania konstrukcji.

Blachy kwasoodporne

Właściwości i zastosowanie blachy kwasoodpornej

Dlaczego warto wybrać blachę kwaśną?

Blachy kwasoodporne cechują się wysoką wytrzymałością, dlatego są wykorzystywane przez firmy konstrukcyjne. Oprócz tego cieszą się dużym zainteresowaniem w branży browarniczej. Robione są z nich m. in. zbiorniki browarnicze. Wysoka estetyka blach sprawia, że są one również wykorzystywane jako elementy ozdobne.

Profile ocynkowane stalowe zamknięte

Profile ocynkowane - FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Profile ocynkowane zamknięte zyskują coraz większą popularność w środowisku konstruktorskim. Ale czym tak naprawdę są profile ocynkowane i czemu warto je wybrać? Dlaczego profile ocynkowane są lepsze niż profile stalowe? Czy można malować profile ocynkowane? Jak spawać profile ocynkowane? Co to są profile ocynkowane ogniowo? Na te i więcej pytań znajdziesz odpowiedź w tym tekście.

Poliwęglan komorowy i lity

Poliwęglan komorowy i lity

Czy wiesz czym jest poliwęglan komorowy? Jakie ma zastosowania?

Poliwęglan jest tworzywem sztucznym, które chętnie wykorzystuje się w budownictwie, między innymi przy budowie instalacji zewnętrznych czy daszków z poliwęglanu. Mimo tego, że jest bardzo lekki to jest to również bardzo trwały materiał. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu jednej lub większej ilości komór. Warto podkreślić bardzo wysoką udarność poliwęglanu. Im grubsza płyta poliwęglany tym możemy spotkać więcej kombinacji komór przez co poliwęglan staje się jeszcze bardziej wytrzymały.

Panele ogrodzeniowe ocynkowane zielone

Panele ogrodzeniowe

Ogrodzenia na przyszłość.

W ostatnich czasach bardzo popularne stały się ogrodzenia wykonane z paneli ogrodzeniowych. Ich główną zaletą jest bardzo prosty montaż – ogrodzenie może postawić nawet jedna osoba. Czynnikiem decydującym o wyborze tego typu ogrodzenia może być również różnorodność paneli ogrodzeniowych. Dlatego zanim zdecydujesz się na ogrodzenie posesji warto najpierw dowiedzieć się czym są panele ogrodzeniowe.

Blachy gorącowalcowane

Blachy gorącowalcowane

Blachy gorącowalcowane i blachy walcowane na zimno.

W poniższym tekście prezentujemy różnice między walcowaniem blach na gorąco i na zimno. Podczas wybierania blachy trzeba zwracać uwagę na wiele czynników. Jednak najważniejszym z nich jest przeznaczenie blachy. W tym artykule postaramy się pomóc Ci wybrać odpowiedni asortyment.

Witryna stworzona na platformie