Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Obsł. klientów hurtowych

[email protected] ☎ 508 496 705

Tomaszów Mazowiecki

Blog - Ulamex - Hurtownia stali, ogrodzenia, poliwęglan komorowy

Profile ocynkowane stalowe zamknięte

Profile ocynkowane - FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego profile ocynkowane są lepsze niż profile stalowe? Czy można malować profile ocynkowane? Jak spawać profile ocynkowane? Co to są profile ocynkowane ogniowo?

Poliwęglan komorowy i lity

Poliwęglan komorowy i lity

Czym jest poliwęglan komorowy?

Poliwęglan komorowy jest to tworzywo sztuczne, które z dużym powodzeniem wykorzystywane jest w budownictwie, przede wszystkim w zewnętrznych instalacjach oraz konstrukcjach takich jak daszki z poliwęglanu. Mimo swojej lekkości, poliwęglan komorowy jest bardzo trwałym materiałem. Wszystko to dzięki zastosowaniu komór. Warto zaznaczyć, że poliwęglan komorowy ma niezwykle wysoką udarność. Oczywiście wraz ze wzrostem grubości płyt pojawiają się różne modyfikacje budowy komór dzięki, którym płyta z poliwęglanu staje się jeszcze bardziej wytrzymała.

Panele ogrodzeniowe ocynkowane zielone

Panele ogrodzeniowe

Ogrodzenia na przyszłość.

W ostatnich czasach bardzo popularne stały się ogrodzenia wykonane z paneli ogrodzeniowych. Ich główną zaletą jest bardzo prosty montaż – ogrodzenie może postawić nawet jedna osoba. Czynnikiem decydującym o wyborze tego typu ogrodzenia może być również różnorodność paneli ogrodzeniowych. Dlatego zanim zdecydujesz się na ogrodzenie posesji warto najpierw dowiedzieć się czym są panele ogrodzeniowe.

Witryna stworzona na platformie