Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

lider w branży
profili ocynkowanych

Aluminium


Aluminium - lekkie, ładne i nierdzewne

Aluminium jest materiałem znanym i szeroko stosowanym na całym świecie. Mamy z nim styczność każdego dnia. Zrobione są z niego praktycznie wszystkie puszki do napojów. Ale oprócz tego aluminium ma bardzo dużo innych zastosowań. Jak to wygląda w hurtowni Ulamex?

Wyroby aluminiowe są u nas sprzedawane pod kilkoma postaciami. Oto najważniejsze z nich:

 • Profile aluminiowe zamknięte

  - występują w kształcie kwadratu oraz prostokąta. Różnią się od siebie grubościami ścianek. Mają szerokie zastosowanie w ogrodzeniach, ogrodach zimowych, reklamie oraz przy różnego rodzaju konstrukcjach.
 • Rury aluminiowe

  - tym razem okrągły kształtownik, który również ma praktycznie nieograniczone zastosowania. Zawdzięcza to odpowiednim właściwościom fizycznym oraz możliwości łatwej obróbki. Podobnie jak profile, rury też stosuje się przy ogrodzeniach. Oprócz tego jest to produkt chętnie wybierany przy konstrukcjach przemysłowych.
 • Blachy aluminiowe

  - dzielą się na trzy formaty: mały - 1000x2000 mm, średni - 1250x2500 mm, duży - 1500x3000 mm. Oprócz tego występują w dwóch wariantach:
  • Blacha aluminiowa gładka

   - wykorzystywana w przemyśle budowlanym, samochodowym czy przy produkcji AGD. Są stosowane również przy budowie zbiorników ciśnieniowych.
  • Blacha aluminiowa ryflowana

   - charakteryzuje sie wypustkami na całej powierzchni, które spełniają funkcję antypoślizgową. Oprócz tego blachę tą wykorzystuje się w celach dekoracyjnych.

Oprócz powyższych produktów sprzedajemy między innymi ceowniki aluminiowe, które używane są przy produkcji ogrodzeń z profili aluminiowych. Przykręca się do nich profile jednocześnie maskując otwory.

W ofercie dostępne są też kątowniki aluminiowe, płaskowniki aluminiowe oraz pręty i wałki aluminiowe.

Witryna stworzona na platformie